Gri Renk İç Cephe Boyası

Gri aklın, bilginin ve bilgeliğin rengidir. Uzun ömürlü, klasik ve sıklıkla şık veya zarif olarak algılanır. Onurlu, muhafazakar ve otorite taşıyan bir renktir. Belkide siyah ve beyazın uçları arasında durduğu için bir uzlaşma rengi olarak kabul edilir. Mükemmel bir nötrdür, bu yüzden tasarımcılar tarafından sıklıkla arka plan rengi olarak kullanılır.

Gri Renk İç Cephe Boyasının Duvardaki Etkileri Nelerdir?

• Odaya kalite ve ağırlık verir.

• Siyah ve beyaz ile kombinlendiğinde duru ve modern bir etki bırakır.

• İnsanlar üzerinde yüksek oranda olumlu etkilere sahip olduğu görülmüştür.

• Üzerinde patlayan canlı renklerle de rahatça kombinlenebilir.

Gri Renk İç Cephe Boyası ve Psikolojik Etkileri

• Beklentiler yaratır.

• Sakinleştirici etkisi vardır.

• Doğaldır.

• Sofistikedir bir renktir.

• Profesyonelliği öne çıkarır.

Gri Renk İç Cephe Boyası Hangi Odada Neden Tercih edilir?

Çalışma odası/ Ofis : Sakinleştirici etkisi, odaklanmanı ve daha düzenli çalışmanı sağlar konsantrasyonunu arttırır.

Dekoratif olarak odanın klasını arttır.

Salon : Güçlü ve klas bir insansanız salonunuz için aradığın renk olabilir. Gri renk duvar boyası salonunda ağırladığın misafirlere senin zevkini senin yerine anlatacaktır.

Genç odası : Grinin ve mavi tonlarıyla kombinlenmesiyle huzurun ve sakinliğin hakim olduğu bir odaya sahip olucaksın.

Dekorasyonda Gri Rengi Tamamlayan Renkler Nelerdir?

Siyah ve Beyaz : Kullanıldığı her yere modernizm dalgaları götüren gri tonlarının siyah ve beyazla muhteşem ahengine tanık olunca asla bu renkten vazgeçemeyeceksin. Siyah ve beyazın keskinliği ve grinin dengesi inanılması güç bir uyum sağlar.

Kırmızı : Canlı bir renk olan kırmızı uyumu gri renk kombinleri sırasında en çok kullanılan kombinasyondur. Kırmızı ile orantılı bir şekilde kullanıldığında çok hoş görüntüler ortaya çıkar. Örneğin koltuk dekorasyonunda kırmızı yastık, kırlent veya aksesuar kullanımı ile gri rengin soğukluğuna enerji katabilirsiniz.

Sarı : Griye yakışan renkler arasında sarı en revaçta olan renktir. Sarı rengi ister çok kullanın, ister az kullanın. Her ikisi de göz alıcı bir dekorasyonu elde etmenizi sağlayacaktır. Bu nedenle sarı dekorasyonlar son dönemin en uyumlu kombinleri arasındadır.

Turkuaz ve Mavi : Gri, turkuaz ve mavi kombinasyonu harika bir üçlüdür. Bu renkleri salon, oturma odası ve yatak odasında kullanabilirsiniz. Bu renkleri ister mavi yoğunluğunda gri tamamlayıcılığında kullanın. İster gri yoğunluğunda mavi ve turkuaz tamamlayıcılığı ile kullanın, hiç fark etmez, her iki şekilde de modern ve şık kombinler yapmış olursun. Bu renklerle dekorasyon yapılırken aklınızda olacak tek konu renklerin aynı oranda kullanmaması gerektiği olacaktır.

Gri Renk Duvar Boyası Kullanmanın Dekorasyona Etkisi Nedir? 

• Yoğun olarak canlı renklerin kullanıldığı mekanları rahatlatmak için kullanabilirsin.

• Parlak renkleri kullanıp odana canlılık getirebilirsin.

• Hareketli aksesuarlar ve dekoratif tamamlayıcılarla rahatlıkla kombine edilebilir.

Evinin farklı odalarını gri renk boya tonlarına boyayabilirsin. Eski lavanta, gümüş, arsenik  Bi’Boya web sitesinde beyazın her tonuna ulaşabilir, online alışveriş kolaylığı ile sepetine ekleyebilirsin. Dilediğin rengi seçebilmek ve duvarınızda nasıl durduğunu inceleyebilmek için Bi’Boya’dan 3 renge kadar ücretsiz renk kartı isteyebilirsin! İçine en çok sinen duvar boyasını seçtikten sonra yapman gereken tek şey boyayı bulup, sepetine ekleyip kolayca satın almak!

Hızlı teslimat özelliği ile Bi’Boya duvar boyan aynı gün kargoda olacak, en kısa zamanda eline ulaşacak. Bi’Boya duvar boyaları ile boya yapmak çok kolay. Eğer elinde açılmamış boya kutun kalırsa ücretsiz bir şekilde Bi’Boya’ya geri gönderebilir, paranı geri alabilirsin. Bu sayede hem keyifli bir şekilde duvarlarını boyamış, hem de bütçene katkı sağlamış olursun.

Tek Tıkla Güvenli Alışveriş
4 Farklı Kart Ailesine Vade Farksız 7 ve 8 taksit imkanı
Hızlı Teslimat
Kolay Değişim ve İade
kalekim

Bi'Boya Ürün Broşürü 2020

İNCELE
0 0₺