Dekoratif boyama ruloları ve aparatları

12 ürün

FİLTRELE

-
0 TL - 25 TL (1)
26 TL - 50 TL (10)
51 TL - 100 TL (1)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)

Dekoratif boyama ruloları ve aparatları

12 ürün

Fiyat Aralığı
-
0 TL - 25 TL (1)
26 TL - 50 TL (10)
51 TL - 100 TL (1)
Ürün Puanı
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Dekoratif boyama ruloları ve aparatları

Fırça, Rulo, Desenli Rulo, Dekoratif Boyama Ruloları ve Aparatları/Aksesuarları Nelerdir?


Boyama ekipmanları olarak da bilinen fırça, rulo, maskeleme bandı, dekoratif rulo ve fırçaları oldukça geniş bir ürün yelpazesi ile sunulur. Boyayı tutarak geniş alanlara yayabilmenizi sağlayan rulo çeşitleri, farklı ölçüler içinden tercih edilebilir. Desenli/Dekoratif boyama ruloları ise boya yapılacak yüzeye belirli desenler verilmesi için özel olarak tasarlanmış ürünlerdir.

Mala ve ıspatula gibi fırça aksesuarları sayesinde boya yapılacak yüzeylerin en iyi hale getirilebilmesi sağlanır. Duvarda oluşan çatlarlar, delikler ve pürüzler mala üzerine alınan alçı ile kolayca kapatılabilir. 

Dekoratif/ Desenli Rulo ve Aparatları İçinden Nasıl Seçim Yapılır?


Dekoratif/Desenli rulo ve aparatları arasından seçim yaparken; boyama yapacağınız yüzeye, kullanılacak ürüne ve verilmek istenilen desene göre seçim yapılmalıdır. Fırça aksesuarları içinde yer alan maskeleme bantları; süpürgelik, kapı/pencere pervazları ve tavan kenarları gibi yüzeylerde hatasız bir şekilde çalışabilmenizi sağlar. Hışır örtü tarzındaki ekipmanlar ise evde bulunan eşyaları, zemini boyadan korumak için kullanılabilir.

Desenli/ Dekoratif Rulo ve Aparatları Fiyatları


Geleneksel fırça ve rulolar haricinde dekoratif bir şekilde boya yapabilmek için tasarlanan dekoratif rulolar ve aparatlar da mevcuttur. Desenli rulo olarak da bilinen bu ürünler boyanmak istenilen yüzeyleri belirli desenler vermek için özel tasarlanmıştır. Desenli rulolar ve aparatları sayesinde evinizin duvarlarına kolayca estetik görünümler kazandırabilirsiniz.


Desenli/dekoratif rulo ve diğer boya aparatlarının fiyatları, paket içeriğine ve adet sayısına göre farklılık arz edebilir. Genel anlamda desenli/dekoratif rulo ve diğer boya aparatlarının fiyatları ise ürünün markası, türü, modeli, özellikleri ve malzeme kalitesi gibi hususlara bağlı olarak değişkenlik gösterir.


Tek Tıkla Güvenli Alışveriş
4 Farklı Kart Ailesine Vade Farksız 7 ve 8 taksit imkanı
Hızlı Teslimat
Kolay Değişim ve İade
kalekim

Bi'Boya Ürün Broşürü 2020

İNCELE
0 0₺